esileht -> tooted ->


Katel VITOPEND 100 WH0   Katel VITOPEND 100 WH0
  Kahesüsteemne gaasikatel, mis võtab põlemiseks vajaliku õhu ruumist seest või valjast (turbo variant).
Nominaalne soojusvõimsus: 10,5 - 24 kW
 
 
   
 

Uus gaasil töötav kahesüsteemne seinapealne katel Vitopend 100 WH0 on seade, mis kindlustab erilise kasutamismugavuse teie korteris. Viessmann’i disainerid on katlale valja töötanud uuema disaini, mis võimaldab seda paigutada mistahes nissidesse või isegi köögi seinakappide vahele.

Katla Vitopend 100 soetamine on kokkuhoid mitte ainult atraktiivse hinna vaid ka mitmete selle kasutamisomaduste poolest. Tanu moduleerivale põletile ja eelsegamisseadmele on gaasikatla kasutegur väga kõrge ning gaasi põlemisel ei eraldu ohtlikke heitgaase, mis võiksid saastada keskkonda. Kõik veetorud asetsevad Vitopend 100-l tagaseinas – tänu sellele on lihtne ligi pääseda mistahes katlaosale eestpoolt. Sellise konstruktsiooni eeliseks on eelkõige aja kokkuhoid katla monteerimisel ja hooldamisel ning ka ruumi kokkuhoid, kuna pole vaja jätta katla külgedele lisaruumi teenindustööde läbiviimiseks. Ko automaatika paigutus on monteerimiseks ja teenindamiseks väga mugav.

Agua-Platine'le monteeritud plaatsoojusvaheti hõlbustab sooja vee valmistamist – katla kasutaja saab sooja vett alati vajaliku temperatuuriga.

Eelmise gaasikatla versiooniga võrreldes on uuel Vitopend 100 katlal märksa väiksemad välismõõdud. Seda valmistatakse ainult kahesüsteemse katlana, mis võtab ära põlemisõhu kas ruumist või valjastpoolt seda (turbo variant).

Eelised:
  • Kombineeritud kahesüsteemne gaasikatel 10,5 - 24 kW
  • Põleti saab õhku ruumist ja suitsugaasid juhitakse loomuliku tõmbe abil atmosfääri; või põleti saab õhku välisõhust ja suitsugaasid viiakse atmosfääri ventilaatoriga (turbo variant)
  • Oma hinna poolest mugav lahendus korteritele ja riideelamutele
  • Võimalik paigaldada nissidesse ning kappidesse
  • Norm-kasutegur: 93%
  • Väike energiakulu tänu kõrgele energiakasutamisele koefitsiendile
  • Ruumist teostatav reguleerimine programmeeritava toatermostaadiga
  • Gaasikatla montaaz ja teenindus on maksimaalselt lihtne ja vähest aega nõudev tänu platformstrateegiale ja Multi-Stecksystem ühendusele
teenused
tooted
kasulik info
firmast
kontakt

 

gaasiküte eramajadele
gaasiküte korteritele
kondens-gaasikatlad Vitodens
seina-gaasikatlad Vitopend
radiaatorid ja põrnadaküte Vitoset
tarbevee boilerid Vitocell
automaatika Vitotronic