esileht -> tooted -> seina-gaasikatlad


Vitopend 200  
  Seinapealne gaasikatel kütte- või kombiseadmena, moduleeriv vesijahutusega eelsegamisega põleti.
Nominaalne soojusvõimsus: 10,5 kuni 24 kW
 
    Katla läbilõige
   
 

Soodne ja mugavust pakkuv soojus

Vitopend 200 näol pakub firma Viessmann eriti hea hinna ja kvaliteedi suhtega, suurepäraste soojus- ja kasutamisomadustega, kompaktsete mõõtmetega ja ajatu ning elegantse disainiga seinale paigaldatavat gaasikatelt.

Sobiv hind ja kvaliteet

Vitopend 200 kuulub oma klassi soodsaima hinnaga seadmete hulka. Ja seda mitte ainult soetamise, vaid ka igapäevase kasutamise mõttes, kuna katla normatiivne kasutegur on kuni 94%.

Ökonoomne ja keskkonnasõbralik

Vitopend 200 küttekatla eelsegamisega põleti on eriti ökonoomne, sest selle moduleeriv töö on kohandatud soojusvajadusega. Lisaks hoolitseb automaatne põlemisgaaside tõmberegulaator selle eest, et põlemine vastaks alati konkreetsetele tingimustele, nt ilmastiku muutumise korral. See ei säästa mitte ainult Teie rahakotti, vaid ka keskkonda. Nii jääb Vitopend 200 kahjulike ainete emissioon allapoole ökomärgi “Sinine ingel” piirnorme.

Ruumisäästlik

Kompaktne Vitopend 200 mahub peaaegu igale poole: kööki, vannituppa, pööningule, seinaorvadesse ja nurkadesse, sest seadme hooldamiseks ei ole külgedele vaja ruumi jätta. Vitopend 200 on paigaldava firma poolt kiiresti monteeritav ja kasutamisvalmis. Ükskõik, kas tegemist on uue seadme paigaldamisega või vana väljavahetamisega.

Maksimaalne kasutamismugavus tänu Vitotronic juhtautomaatikale

Reeglina ei ole Teil Vitopendi seadistamisega üldse vaja tegeleda. Kui seade on paigaldajafirma poolt üks kord reguleeritud, kindlustab ta Teile edaspidi soovikohase soojuse. Ümberlülitus suve- ja talveajale toimub automaatselt, säästu- ja puhkusere˛iimid käivituvad lihtsalt ühe nupulevajutusega.

Vitopend 200 koos integreeritud tarbevee kuumutusseadmega

Vitopend 200 kombiversioon (kütteveesoojendi koos integreeritud tarbevee kuumutusseadmega) pakub kõiki sooja vee mugavusi, ka ilma sooja vee salvestita. See aitab Teil veelgi ruumi kokku hoida.

Eelised:
  • Seinale paigaldatav gaasikatel kütte- või kombiseadmena, 10,5 kuni 24 kW
  • Normatiivne kasutegur kuni 94%
  • Kahjulike ainete emissioon allpool ökomärgi “Sinine ingel” piirnorme
  • Automaatne põlemisgaaside tõmberegulaator garanteerib kestvalt kõrge efektiivsuse
  • Lihtne käsitseda
  • Väga vaikne, sobib ideaalselt ka eluruumidesse
teenused
tooted
kasulik info
firmast
kontakt

 

gaasiküte eramajadele
gaasiküte korteritele
kondens-gaasikatlad Vitodens
seina-gaasikatlad Vitopend
radiaatorid ja põrnadaküte Vitoset
tarbevee boilerid Vitocell
automaatika Vitotronic