esileht -> firmast

Firmast

Magvaless põhitegevuseks on gaasivarustustööde projekteerimine ja teostus ning gaasi- ja kütteseadmete müük, paigaldus, hooldus.

Meie ametlikuks partneriks ning põhitarnijateks on saksa ettevõttegrupp Viessmann, mis on üks juhtivamaid kütteseadmete tootjad maailmas.

Kvaliteetne töö tagatakse töötajate kõrge professionaalsusega. Kõikidel spetsialistidel on suur töökogemus nimetatud aladel, nad on läbinud eriettevalmistuse ja omavad vastavaid tunnistusi.

Müügiosakondade juhid aitavad valida just teile sobivaid seadmeid ning konsulteerivad Teid kõigis tekkivates küsimustes.

Projekteerimisosakonna spetsialistid teevad kõik projekteerimistööd, vormistavad lubade saamiseks normidele vastava dokumentatsiooni ning juhivad projekti.

Seadmeid monteerivad, lasevad käiku ja reguleerivad kogenud töötajad, kes tunnevad seda tüüpi tööde tegemise kõige kaasaegsemat tehnoloogiat.

Magvalessil on kõigi ülesnimetatud tegevusvaldkondade jaoks vastavad litsentsid ja sertifikaadid.

Kõigile meie poolt paigaldatud seadmetele ja teostatud töödele antakse firmapoolne garantii. Firma personali poolt on tagatud seadmete aastaringne teenindus.

teenused
tooted
kasulik info
firmast
kontakt

 

gaasiküte eramajadele
gaasiküte korteritele
kondens-gaasikatlad Vitodens
seina-gaasikatlad Vitopend
radiaatorid ja põrnadaküte Vitoset
tarbevee boilerid Vitocell
automaatika Vitotronic